Мінветеранів та Проєкт USAID підписали Меморандум про співпрацю

  У Києві, 19 червня 2023 року, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю поміж Міністерством у справах ветеранів України та представниками DAI Global LLC, виконавцем Проєкту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України».

  Головною метою Меморандуму є впровадження дієвих практик та підходів до розвитку трудового потенціалу ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників революції Гідності, членів сімей ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, повідомила пресслужба Мінветеранів.

  У фокусі співпраці – підвищення якості умов для професійного розвитку та навчання ветеранів війни, пріоритетно для тих, хто має особливі потреби. Зокрема, вивчається питання про залучення цього проєкту USAID до розвитку в Україні центрів ветеранського розвитку та започаткування інституту помічників ветерана у територіальних громадах.

  «На теперішньому етапі дуже важливим є відновлення потенціалу наших воїнів, які повертаються з фронту, аби реінтегрувати їх у цивільне життя, надати їм ефективні інструменти для особистісного розвитку. Про це ми сьогодні говорили з нашими американськими партнерами.
  Також обговорювали і можливості з підтримки проєкту зі створення інституту помічника ветерана, центрів ветеранського розвитку у пілотних областях – Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській. Тож працюємо спільно для створення широких можливостей розвитку та впровадження екосистеми сучасної ветеранської політики», – прокоментувала підсумки заходу Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

НАГАДУЄМО:

У Дніпрі відкрили Центр ветеранського розвитку