У Харкові 13 жовтня 2019 року було проведено змагання з легкоатлетичного кросу на дистанції 10км. для учасників АТО/ООС під лозунгом «ВЕТЕРАН Ukrainе, Kharkiv 10 km».

Сьогодні, 13 жовтня 2019 року організаторами ГО «Спілка ветеранів АТО» за підтримкою Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації було проведено змагання «ВЕТЕРАН Ukrainе, Kharkiv 10 km» з легкоатлетичного кросу на дистанції 10км. для учасників АТО/ООС.

Місцем старту кросу на дистанцію 10км. Став комплекс Вело Центру «СПИЦЯ» за адресою: місто Харків, вул. Белгородське шосе, буд. 7а.

У 9-00 почалася реєстрація усіх, що бажають взяти участь в забігу на 10 км.
На початок старту забігу “ВЕТЕРАН Ukrainе, Kharkiv 10km” було зареєстроване більше 150 осіб.

У кросі взяли участь ветерани усіх вікових категорій. Для справедливішого визначення переможця організаторами забігу було прийнято рішення розбити усіх учасників змагання на три категорії : перша до 35 років, друга до 40 років третя до 50 років і старше.

У 10-00 був даний старт для учасників забігу.

У першої віковій категорії до 35 серед чоловіків перемогу за перше місце отримав Ларик Олександр, який подолав дистанцію за 43:03, друге місце отримав Портнов Олександр з дистанцією 52:12, третє місце Єрофєєв Роман з дистанцією 54:16.

У другої віковій категорії до 40 серед чоловіків перемогу за перше місце отримав Деменков Вячеслав, який подолав дистанцію за 44:08, друге місце отримав Катихін Володимир з дистанцією 46:49, третє місце з дистанцією 48:01 Шкуратов Олександр.

У третій віковій категорії до 50 и серед чоловіків перемогу за перше місце отримав Горбунов Андрій, який подолав дистанцію за 49:31, друге місце отримав Ланецький Віталій з дистанцією 49:41, третє місце Мерхо Олександр з дистанцією 55:21.

У вікової категорії до 50 кращою серед жінок стала Мороз Яна подолавши дистанцію за 1:08:14.
У вікової категорії до 30 кращою серед жінок стала Єрофієва Лариса подолавши дистанцію за 1:11:51.

Найважливішим питанням, яке постає перед воїнами після повернення їх до мирного життя є збереження та відновлення їхнього здоров’я. Спілка ветеранів АТО приділяє багато уваги великої кількості напрямків діяльності у тому числі і реабілітацією ветеранів через спортивні змагання. Ми розуміємо всю важливість спорту в сучасному житті і тому як організатори навіть виділили спортивні заходи в окремий напрямок.

Спортивні змагання згуртовують, допомагають відчути себе частиною «команди», яку кожен участник АТО відчував на сході. Спортивно-масові заходи дозволяють по-справжньому об’єднати учасників у команду, виплеснути накопичені емоції, зарядити позитивом себе і оточуючих, дізнатися про додаткові можливості своїх побратимів, відкрити для себе нові види спорту і багато чого іншого.

Тому усі учасники забігу “ВЕТЕРАН Ukrainе, Kharkiv 10km” були нагороджені пам’ятними медалями і грамотами за участь в кросі.

Сподіваємось, що цей захід продовжиться і на наступні роки.

Кожен із ветеранів забігу показав добрий результат. Бажаємо щоб подальші змагання у різних напрямках спорту для кожного учасника АТО/ООС приносили нові успіхи та нові враження.

Дякуємо Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації за підримку у реалізаціїї спотривного заходу.

Дякуємо керівництву Вело Центру «СПИЦЯ» за забезпечення першокласного сервісу комплексного обслуговування спортивного заходу, за допомогу та підтримку в організації.

Ми високо цінуємо внесок дружин учасників АТО, які залучились до організації заходу. Пишаємося, що ці жінки «жіноча команда», які завдяки точності, дисципліні і злагодженості зробили цей захід комфортним і що дуже важливо, вони ніколи не залишать без своєї підтримки і завжди прийдуть на допомогу кожному учаснику АТО/ООС.