Турист-терорист “ДНР” Сергій Лашин зізнався на камеру, що війну на Донбасі в 2014 році розв’язало не місцеве “ополчення”, а російські найманці

У інтерв’ю ASD.NEWS російський «воїн-інтернаціоналіст» Сергей Лашин (поганяло «Васільєвіч»), відповідаючи на запитання журналіста, сказав більше, ніж «прийнято» на пропагандистських російських медіа майданчиках.

 

– У всіх «на слуху» два хештега: «Путін! Ввєді війська!», І другий – «Путін злив!». Які у Вас думки з приводу цього?

 

– Так, надії були дуже серйозні. Після Криму все тільки і сподівалися, що … Місцеві взагалі не напружувалися. Вони думали: «А навіщо нам напружуватися? Ось зараз приїдуть «зелені чоловічки» і все зроблять за них. Навіщо нам вступати в це «Ополчення»? Навіщо нам напружуватися? Або ще що-небудь?»

Зі 100% чоловіків, які там дійсно були, я нікого не звинувачую і не збираюся звинувачувати, але, якщо б відсотків 70 вступило б у «Ополчення», розмова зовсім була б інша. І кордони Луганської і Донецької республік не були такими, якими знаходяться на даний момент. А що там, в це Ополчення, там, самі розумієте, не завжди потрапляли гідні елементи. Всякі були там. Але основна маса, просто, якісь патріоти-хлопці. Ну, а основна маса сиділа по хатах. Ось.

«Чотирнадцятий рік» робили росіянє! Російські добровольці, я вважаю, вони зробили «Чотирнадцятий рік». Тому що, своїми вухами навіть чув, місцеві сидять, розмовляють:

– Так, чьо тут? Как ми тут? Как ми будєм?

– Да заспокойся ти! Щас расіянє прійдуть. Все нормально будєт!

 

– І все ж, як Ваше ставлення до Тегу, що …

 

-А, про «Путін злив-Путін не злив».

Не знаю. Я не збираюся звинувачувати Путіна. І не те, що як я до нього ставлюся. Просто, я можу сказати, що у всього нашого керівництва, він же (Путін- прим ред.) не одноосібно приймає рішення, у всього нашого керівництва не вистачило мужності, і не вистачило, все-таки, прийняття рішення вольового. Волі не вистачило, мужності, щоб завершити все це: починаючи з Кримської компанії і взяттям всієї Новоросії.

Дійсно, видно, це треба було робити. Відгрібати санкції – так відгрібали б уже по повній програмі. Якщо за Крим зараз відгрібаємо, ревемо та плачемо, то відгрібали б вже за всю Новоросію. Зате Новоросія була б наша! Я вважаю так.

Не вистачило мужності і волі нашому уряду!

Ну, він (Путін- прим ред.) нікого не зливав, якщо чесно, і зливати не міг. Так це видно було, як нам допомагали, як нам допомагають. До сих пір допомагають. Якщо збирався злити, то давно б цю «дорогу життя» перекрив. І тоді б там все швидко закінчилося…

 

Цікаве одкровення. В першу чергу це аргумент проти того, що в Україні існує якийсь «внутрішній конфлікт», який можна розв’язати шляхом діалогу з «представниками ЛНР/ДНР». Та ніякої ЛНР/ДНР не існує. Сьогодні де-факто існує «ЛуганДонія» – один із фрагментів нереалізованого Кремлем проекту «Новоросія». А одкровення цього російського туриста-терориста, яскраве цьому підтвердження.