Терористів засуджено до позбавлення волі

За матеріалами контррозвідки Служби безпеки України до позбавлення волі засуджено двох учасників угруповання бандитів так званої «ЛНР», які брали участь в обстрілах позицій українських військових. Співробітники СБУ встановили, що обидва фігуранти є мешканцями тимчасово окупованої Горлівки. Один із них після підготовки у тренувальному центрі бойовиків виконував обов’язки командира відділення так званої «народної міліції ЛНР». Інший фігурант приєднався до незаконних збройних формувань після звільнення з виправної колонії. Як кулеметник угруповання терористів він брав участь у бойових діях проти українських військових підрозділів на території Донецької і Луганської областей.

Лисичанський міський суд Луганської області визнав обох зловмисників винними у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Вирок набув законної сили.

Також засуджено до позбавлення волі поплічницю бойовиків, яку СБУ викрила під час передачі розвідувальної інформації терористам так званої «ЛНР».

Контррозвідники встановили, що мешканка Луганської області збирала дані про дислокацію і переміщення українських військових підрозділів у регіоні. Одержані відомості вона передавала ватажкам незаконного збройного формування так званого «2 АК народної міліції ЛНР».

Суд визнав фігурантку  винною у сприянні діяльності терористичної організації та засудив до 5 років позбавлення волі.  Верховний суд України відхилив касаційну скаргу засудженої та залишив у силі раніше винесений вирок.