Сьогодні вперше відбувся обмін ударами БПЛА

  Цієї ночі рашисти атакували жилі квартали в Києві 31 іранським “шахидмпедом”. Наші сили ППО збили 29 штук.

  Вранці росзмі почали верещати про атаку “українських” БПЛА. Вони опублікувалиь мапу атаки дронів на москву та підмосков’я. Відповідно до наведених даних можна зробити висновок, що столицю росії атакаували з території Білорусї, а не України.

  Іран має мотивацію нарощувати виробництво дронов-камікадзе. Тегеран взамін на Shahed-136 отримує не тільки гроші, але й винищувачі Су-35.

  “Ми бачимо, що на Shahed-136, які росіяни постійно використовують, з 2022 року, як тільки почалося військово-технічне співробітництво між Іраном і Росією, отримали достатньо фінансування”, – розповів блогер, військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко в інтерв’ю “Главреду“.

  За його словами, в умовах, що склалися влада Ірану будуть тільки нарощувати виробництво своїх дронів-камікадзе, якими Росія б’є по мирних жителях України.

  Росія у 2022 році закупила в Ірану дрони-камікадзе. Окупанти застосували безпілотники для знищення енергетичної та цивільної інфраструктури України, а також ударів по домівках мирних українців.

  Станом на 24 травня 2023 року загарбник випустили по українських містах понад 1160 “шахедмопедів”, з них збито близько 900.

  Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу Ірану і попередив, що допомога РФ штовхає їхню країну “ще глибше і глибше на темну сторону історії”. У відповідь офіційний Тегеран “від імені свого народу” звинуватив українського президента в поширенні “антиіранської пропаганди” в обмін на “західне озброєння”.

НАГАДУЄМО:

Не афішуйте битву, якщо знаєте, що не зможете в ній перемогти, – Джеймс С. Роббінс