Сьогодні в Україні злочини «банди Януковича» намагаються приховати за «зрадою Порошенка»

На минулому тижні позафракційний депутат Верховної Ради України Андрій Деркач (на фото) оприлюднив якісь записи нібито розмов п’ятого президента України Петра Порошенка з колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом. Оприлюднене датовано 2015–2016 роками, коли обидва ще перебували на названих посадах.

На записах співрозмовники неодноразово обговорюють ситуацію в українському парламенті, питання відставки уряду і призначення нового прем’єр-міністра, звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна та можливі кандидатури його наступника. У записаній розмові обговорювані питання на пряму пов’язуються з перспективами отримання Україною фінансової допомоги від США та позики в 1 мільярд доларів від МВФ.

Зі  слів Андрія Деркача, ці «записи» дають підстави звинувачувати Петра Порошенка «у державній зраді», оскільки в часи його президентства країною «керував Байден» (тобто – США).

У штабі Джо Байдена відреагували на «плівки Деркача», назвавши їх «повністю відредагованими». Про це заявив речник Ендрю Бейтс, повідомляє The Washington Post.

У Байдена вважають, що оприлюднення цих записів – це не що інше, як продовження давньої російської спроби йому нашкодити.

Андрій Деркач провів свою «викривальну» пресконференцію у переддень пресконференції президента Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський під час своєї пресконференції теж згадав оприлюднені напередодні записи розмов Джо Байдена та Петра Порошенка. «Це не останній дзвінок, який побачать українці. Реагувати повинна прокуратура», – заявив на пресконференції президент.

Крім того, Зеленський наголосив, що покарання Порошенку за його діяльність «ще попереду».

А от чи будуть «притягнуті до відповідальності» члени «банди Януковича» і сам «лєгітімний» – про це якось “не прийнято зараз говорити”…

Vasyl Chepurnyi у своєму Facebook  так оцінив спробу роздути в Україні черговий “касетний скандал”:

 

 

– Схоже, ефесбешні консерви типу Гордона закінчилися, доводиться пускати в бій відвертих агентів, високопоставлених.