Або вирок, або міністр (Відео)

П’ять місяців військовий і музикант Андрій Антоненко та волонтер Юлія Кузьменко перебувають у тюрмі за “справою Шеремета”.

П’ять місяців я, Федоров Павло Борисович, почесний голова Спілка ветеранів АТО Харківської області, яка є частиною Руху Ветеранів України, не бачу переконливих доказів їхньої провини у цьому злочині.

Ми захищали України, зокрема, і для того, щоб права громадян охоронялися і в жодному разі не порушувалися Державою.

У випадку з Андрієм Антоненком і Юлією Кузьменко я бачу очевидне порушення їхнього права на захист та справедливий суд.

У своїй останній публічній пресконференції Президент України, як гарант Конституції, переклав відповідальність на міністра внутрішніх справ. Після цього вся країна побачила, як майже миттєво справа була передана в суд. Тобто, слідство переклало всю відповідальність на прокуратуру. На мою думку, це свідчить про те ж, про що активна спільнота говорить вже півроку: презентовані докази сміховинні, мотиви незрозумілі. І найгірше – на перше місце поставлені політичні забаганки.

Тому вимагаємо від влади або надати переконливі докази причетності «Ріфа» та Юлі на наступному засідання, або, якщо набір так званих «доказів» залишиться тим самим, вже на наступному засіданні звільнити їх з-під варти, обравши інший запобіжний захід.

В разі невиконання цієї вимоги наша організація та Рух Ветеранів України розпочнуть низку протестів по всій Україні.

Один за всіх та всі за одного!

Слава Україні!