Смерть Пригожина може бути інсценуванням, – Daily Mail

  Пригожин, ймовірно, загинув під час аварії літака в Тверській області. Пентагон не має інформації, що літак був збитий ракетою “земля-повітря”, – таку версію у розвідці США назвали “неможливою”. Про це заявив на брифінгу речник міністерства оборони США Патрік Райдер. В американській спецслужбі вважають, що це сталося внаслідок вибуху бомби на борту літака.

  Але видання Daily Mail розглядає версію, що Пригожин міг знову інсценувати свою загибель. Виявляється, що це вже «друга подібна загибель» Пригожина саме в авіакатастрофі. Так, у жовтні 2019 року військовий літак Ан-27 зазнав аварії з вісьмома людьми на борту в Демократичній Республіці Конго. Тоді повідомлялося, що Пригожин був на борту і загинув, але через три дні він з’явився живий і неушкоджений.

  Через цей випадок автори статті не виключають, що і цього разу смерть Пригожина також може бути інсценуванням.

  Як би там не було, але ЧВК “Вагнер” забираються геть з Білорусі. «Вагнерівці» повертаються до рфії, —повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко. Зменшення кількості рашистських найманців у РБ фіксували ще до “нещасного випадку” 23 серпня, а зараз їхні табори швидко згортаються.

   За даними російських джерел, Кремль відмовився платити білоруському уряду за розгортання “Вагнера” у Білорусі. Фінансові проблеми вже призвели до скорочення виплат, що змусило бійців “Вагнера” взяти відставку чи відпустку.

  “Ліквідація центрального керівництва, ймовірно, поклала край будь-яким засобам, що залишилися у “Вагнера” для того, щоб діяти незалежно від російського Міністерства оборони. Залишається незрозумілим, чи Кремль має намір повністю розпустити “Вагнера”, відновити його як набагато меншу організацію або повністю підпорядкувати Міноборони”, – наголошують аналітики.

  В свою чергу бійці РДК звернулися до “вагнерівців” із пропозицією перейти на їхній бік та разом влаштувати новий марш на Москву. «Зараз у вас є непростий, але досить логічний вибір: або стати в стійло МО РФ на службу вбивць ваших командирів, або зберегти свою честь і помститися їхнім катам, перейшовши на бік України».

НАГАДУЄМО:

Літак вагнерівців знищили російські спецслужби – і це тільки початок