Російські окупанти вдосконалили систему фальсифікації виборів, – Генштаб ЗСУ

  В одному з тимчасово окупованих росіянами населених пунктів Запорізької області окупаційна влада врахувала негативний досвід організації попереднього псевдореферендуму, повідомляє Генштаб ЗСУ.

  Тепер планується проведення «вільних виборів» у так званому “змішаному форматі”: це коли для “картинки” організоване показове голосування на дільницях, а військові здійснюють обхід квартир і будинків з уранами для голосування.

  Обхід будинків передбачається здійснити завчасно. Його розпочнуть 30 серпня цього року. Представники окупаційної влади та колаборанти будуть здійснювати “обхід квартир” для “збору голосів”. Крім того в регіоні вже з’явилися особи, яких завезли із території рф та розселили в покинутих будинках місцевих жителів і які теж візьмут участь у голосуванні.

  “Змішаний формат” дозволяє отримати потрібну “демократичну” картинку виборів для російських медіа і передбачуваний завчасно результат виборів. Також посилюється тиск на місцеве населення із вимогою отримувати російські паспорти. Зокрема, вводиться вимога, що оплата комунальних послуг, інтернету та мобільного телефону неможлива без російського громадянства.

 З метою посилення тиску на місцеве населення в даному регіоні відмічається збільшення чисельності військовослужбовців чеченської національності, які поводяться дуже агресивно та жорстко ставляться до порушників комендантської години з числа місцевого населення.

НАГАДУЄМО:

Смерть Пригожина може бути інсценуванням, – Daily Mail