Служба зовнішньої розвідки Німеччини висловила занепокоєння “значними втратами” ЗСУ

  Служба зовнішньої розвідки Німеччини висловила занепокоєння “значними втратами” Збройних сил України в боях за Бахмут Донецької області, пише Еспресо з посиланням на SPIEGEL. 


  Згідно з повідомленням, Федеральна служба розвідки (BND) б’є на сполох через високі втрати української армії в боях за стратегічно важливе місто Бахмут на сході країни. “Служба зовнішньої розвідки повідомила політикам безпеки в бундестазі на таємній зустрічі цього тижня, що українська армія нині щодня втрачає тризначну кількість солдатів у боях із російськими окупантами”, – пише видання.


  BND попередила, що взяття Бахмута росіянами матиме серйозні наслідки, оскільки це дозволить Росії просуватися далі вглиб країни. У BND також повідомили, що російська армія діє з нещадною жорстокістю під Бахмутом. У розвідці Німеччини зазначили, що Росія кидає солдатів уперед, як гарматне м’ясо, “а великі втрати у власних збройних силах, мабуть, не відіграють жодної ролі в тактиці російської війни”.


  За оцінками американської розвідки, в районі українських міст Соледар і Бахмут тривають жорстокі бої, однак росіяни не мають повного контролю над жодним із цих населених пунктів.

 

НАГАДУЄМО:

Рятуючи рядового Шевченка