Слава полеглому Герою, який в очі рашистам кинув – Слава Україні!

  Мережею шириться відео нового звірства росіян над українським військовополоненим. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав прокурора МКС Каріма Хана негайно розпочати розслідування розстрілу російськими окупантами українського військовополоненого за слова “Слава Україні!”

  За словами Міністра закордонних справ України, жахливе відео із беззбройним українським військовополоненим, страченим рашистами лише за те, що він сказав: “Слава Україні!”. Це чи найголовніший доказ того, що ця війна має на меті геноцид всього українського народу.

  “Вкрай важливо, щоб прокурор МКС Карім Хан розпочав негайне розслідування цього жахливого воєнного злочину в межах Міжнародного кримінального суду. Винні мають постати перед правосуддям”, – додав міністр.

  Омбудсмен України Дмитро Лубінець відправив відео розстрілу українського військовополоненого за слова “Слава Україні!” міжнародним партнерам та колегам-омбудсманам з різних країн світу як підтвердження чергового воєнного злочину рашистів.

ВІДЕО

  Ми, поки що, не знаємо ім’я цього нашого військового. Можливо, він не встиг на фронті зробити жодного пострілу. Але помер він як справжній Герой! 
Розстрілявши беззбройну людину, яка просто любить свою країну, рашисти показали всьому Світу справжню мету так званої СВОнаукраінє”.

  Україна – Переможе, бо з нами Бог! 

  Слава Україні! Слава Герою!

НАГАДУЄМО:

 

АНОК та ОКА не зважають на страждання українців – спорт поза політикою