Скандал навколо call-центру в Києві – нардеп Трищенко підозрює нардепа Семіньского у співпраці з росіянами

  За інформацією “постраждалої сторони”, сьогодні, близько 12 години дня, до приміщення, яке належить народному депутату Олегу Семіньскому, увірвався інший народний депутат – Микола Тищенко, – у супроводі “20 невідомих людей”. Вся ця сцена супроводжувалась виламуванням дверей, погромом офісу та відеозаписом цього всього “стороною Тищенко”, – повідомила “постраждала сторона”.

 Інша версія трохи відрізняється. Нардеп Микола Тищенко приїхав з помічницею у будівлю, де знаходиться громадська приймальня його колеги по Верховній Раді пана Семінського і виявив там “дуже дивний” call-центр.

  «Більше 300 робочих місць, за якими здійснювалась протиправна діяльність на користь країни агресора», печатки російських компаній та банків, зокрема «Газпрома», – заявив Тищенко.

  Як пояснив свої дії нардеп Микола Миколайович, він вирішив “завітати з перевіркою”, оскільки отримав інформацію, що за вказаною адресою розміщується ботоферма, яка безпосередньо займається його дискредитацією в соцмережах і співпрацює з російськими спецслужбами.

  Всі «знахідки» Микола Тищенко передав правоохоронцям. Він закидує колезі Олегу Семінському співробітництво з ФСБ

  “Поліція вже фіксує незаконні дії Тищенка”, – пише телеграм-канал, близький до нардепа Олега Семінського. Своє перебування в приміщенні він пояснює тим, що оперативно зайшов до офісу на прохання власників.

  “Київські правоохоронці виявили та припинили діяльність call-центру у Подільському районі. В офісі було знайдено печатки російських компаній та банків”, повідомила Національна поліція України. В офісному приміщенні правоохоронці виявили 220 робочих місць, оснащених комп’ютерною технікою. З місця події вилучено системні блоки, жорсткі диски, мобільні телефони та робочі блокноти. Крім того, було знайдено печатки російських компаній та банків. 

НАГАДУЄМО:

Масової корупції у військкоматах нема, але є окремі випадки, – заступник міністра оборони