Масової корупції у військкоматах нема, але є окремі випадки, – заступник міністра оборони

  На Дніпропетровщині військком за час війни придбав нерухомість та автівки на $350 000, повідомили в МВС. За даними слідства, за 1,5 року повномасштабного вторгнення керівник обласного ТЦК встиг оформити на батька кілька автомобілів та 2 квартири у Дніпрі. Чоловік також зареєстрував на члена родини підприємство, яке придбало нежитлове приміщення на 500 м².

  Йому загрожує від 5 до 10 років за ґратами із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

  Служба безпеки України затримала співробітника Миргородського центру комплектування та соціальної підтримки на Полтавщині, який за хабарі допомагав чоловікам ухилятися від служби в армії.

  За даними слідства, за 6 тис. доларів США чиновник центру комплектування виготовляв для ухилістів документи, які надавали можливість безперешкодного перетину державного кордону України. Його затримали «на місці злочину» під час передачі своєму клієнту раніше оплачену фіктивну довідку.

  За матеріалами слідства, фігурант був у змові з іншими співробітниками Миргородського та Лубенського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Полтавщині. З їхньою допомогою він підшукував клієнтів і готував документи, що дозволяють чоловікам виїжджати за кордон.

  Також командир ТЦК на Вінниччині організував схему ухилення військовозобов’язаних від мобілізації, його затримали під час отримання хабаря…

  Масової корупції у військкоматах нема, а працівників ТЦК часто провокують і «змушують». Вони тримаються з усіх сил, — запевнив заступник міністра оборони Олександр Павлюк. Чиновник стверджує, що інформація про скандали з військкомами — це переважно російська ІПСО, мета якої зірвати мобілізаційні процеси в Україні.

Заступник міністра оборони Олександр Павлюк

  В рфії тільки за останню добу зафіксовано 11 спроб підпалу військкоматів, повідомила російська служба «Радіо Свобода». 31 липня «коктейлі Молотова» кидали у військкомати в Казані, Омську, Санкт-Петербурзі, Калузі, Росоші, Можайську, Верхньоуральську. Нападники — в основному жінки, віком від 22 до 70 років. Вони затримані.

НАГАДУЄМО:

Москва не зможе здійснити повноцінну зернову блокаду України