СБУ виявила і знешкодила підпільні осередки КПРС в Україні

  Служба безпеки запобігла новим спробам рашистських спецслужб дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні. В результаті спецоперації в столиці та ще шести областях України було знешкоджені так звані “підпільні осередки” так званої «комуністичної партії радянського союзу» – КПРС. Вся ця антиукраїнська структурою перебуває під контролем рашистської фсб і не один десяток років здійснювала активну участь підривну діяльності проти України.

Про це інформує пресслужба СБУ.

  Як повідомили в СБУ, організатори об’єднання створили в нашій державі мережу так званих «підпільних обкомів». “Їхні «активісти» збирали інформацію на проукраїнськи налаштованих громадян, учасників АТО/ООС. Також мали закликати до масової підтримки російських окупантів та облаштовувати «комендатури» для збору розвідданих і підготовки ворожих диверсій.

  До своїх “партійних рядів” агітували приєднуватись місцевих жителів, які активно висловлювали невдоволення “всім українським”. Особливу роботу проводили серед колишніх радянських офіцерів. більшість з яких була членами КПРС, а також серед діючих військових ЗСУ, які розпочинали службу ще за часів срср, розповіли у спецслужбі.

  “Встановлено, що прокремлівську організацію очолює юрій щіпков – керівник «центрального комітету більшовиків», який перебуває у москві. Саме за його вказівкою було створено підпільні «осередки» в Києві, Харківській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій та Чернігівській областях”, – вказали у СБУ.

  До їх функціонування ворог залучив більше ніж 45 осіб, які використовували власні оселі для конспіративних зустрічей учасників рашистського комуністичного підпілля та планування підривних заходів проти України.

  “Завдяки оперативному втручанню СБУ жоден із ворожих планів щодо підривної діяльності не був втілений у життя”, – гордовито повідомили у спецслужбі. 

  НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 390 доба