СБУ не розгледіла держзради в намірах Єрмака створити “консультативну раду” з маріонетками Росії

У Службі безпеки вважають, що немає підстав для відкриття кримінальної справи на главу Офісу президента за підписання ним «нового мінського протоколу», – повідомлє news.liga.net

Служба безпеки України не буде порушувати кримінальну справу проти голови Офісу президента Андрія Єрмака за його згоду на створення так званого консультативної ради з “представниками” тимчасово окупованій частині Донбасу. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко в Facebook, приклавши відповідь СБУ на депутатське звернення.

16 березня він направив в СБУ звернення, в якому говорилося, що факт створення “ради” суперечить офіційній позиції про війну Росії проти України, а підписання такого протоколу в Мінську представниками України можна розцінювати як державну зраду і допомогу у веденні підривної діяльності проти країни.

СБУ відповіла, що звернення Гончаренко “не містить відомостей, які свідчать про вчинення злочину”, і тому підстав для внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань немає, тобто, немає їх і для відкриття кримінальної справи проти Єрмака.