Російські загарбники вигадали новий спосіб депортації українців

  Російські загарбники пропонують населенню окупованих територій України отримати державні житлові сертифікати російської федерації, призначені для придбання житла на території рф. Але для цього потрібно лише отримати російський паспорт, пише Центр національного спротиву (ЦНС).

  Зазначається, що пропагандистська інформаційно-агітаційна кампанія, яка була розгорнута навколо цього процесу, робить наголос на тому, що населення окупованої рашистами частини Херсонської області може укласти угоду та “оселилися в нові квартири в безпечних регіонах рфії”. Середня сума одного такого сертифіката складає близько 2,928 млн російських рублів, і майже еквівалентна вартості житла в таких населених пунктах як Ставрополь чи Краснодар.

  Українці правильно відчувають, що “тут щось не так”. У ЦНС відмічають, що попри такі красиві обіцянки “темпи паспортизації низькі й навіть подібна агітація не допомагає виконати план, який поставила перед колаборантами москва”. Але ворог вперто продовжує докладати зусиль із виконання плану примусової паспортизації мешканців тимчасово захоплених регіонів України. 

НАГАДУЄМО:

Підсумки переговорів наблизили Світ до нової великої війни