Російські спецслужби зачищають пішаків з ПВК Вагнер

  Заступника командувача об’єднаного угрупування рашистських окупантів в Україні генерала Суровікіна заарештовано, інформує The Moscow Times з посиланням на два джерела, близькі до апарату Міноборони РФії. Z-“військори” пишуть, що Суровікіна та його заступника генерал-полковника Юдіна помістили у СІЗО “Лефортове”.

  Ватажок ПВК “Вагнер” Пригожин на початку заколоту хотів захопити Шойгу та Герасимова під час їхнього візиту до Ростовської області. Як пише The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на західних чиновників, ФСБ дізналася про намір Пригожина за два дні до початку заколоту.

  Співрозмовники газети оцінюють шанси плану Пригожина як добрі, але він був позбавлений раптовості через витік інформації. Це змусило власника ПВК “Вагнер” виступити раніше та імпровізувати у дорозі.

  WSJ, як раніше і The New York Times, пише, що Пригожин, за даними західних спецслужб, повідомив про свої наміри ряду високопоставлених військових, зокрема, можливо, генерала Суровікіна, командувача ВКС Росії. Чи передав Суровікін цю інформацію до ФСБ і як взагалі відомство дізналося про плани Пригожина, невідомо.

  Російська військова поліція затримує командирів ПВК “Вагнер” у різних частинах Сирії. Як повідомляє телеканал Al-Hadath, йдеться про чотири затримання в Ес-Сувейді на півдні Сирії, а також на авіабазі Хмеймім. Крім того, повідомляється про рейди на бази “Вагнера” у Дейр-ез-Зорі, Хамі та Дамаску.

НАГАДУЄМО: