Росія продовжує викрадати українських дітей на окупованих територіях

  За даними МЗС України, Росія продовжує викрадати українських дітей на окупованих територіях. Вже передано на усиновлення понад 1000 дітей із Маріуполя росіянам із Тюмені, Іркутська, Кемерово та Алтайського краю на “усиновлення”. Ще понад 300 дітей перебувають у спеціалізованих закладах Краснодарського краю. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України. 

 

  Керівництво РФ продовжує спроби відкривати російські “школи” на окупованих територіях України. Рашисти та запроданці-колаборанти погрожують батькам, які не віддають своїх дітей у ці “школи”, позбавленням батьківських прав та відібранням рідних дітей.


  “Такі дії РФ грубо порушують Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни від 1949 року, яка передбачає зобов’язання держави-окупанта не змінювати громадянський статус дітей, а також Конвенцію ООН про права дитини від 1989 року”, – йдеться у заяві.


  В звіті Інституту вивчення війни, російським сім’ям, які приймуть рішення усиновити примусово вивезених із України дітей, обіцяють надати одноразову премію від держави.

 

Заставка НАГАДУЄМО