Найвищий ступінь цинізму!, – Лукашенко привітав народ України з Днем Незалежності

  Олександр Лукашенко привітав народ України з Днем Незалежності.  Саме так – самопроголошений президент Білорусії, який дозволив “колективному Путлєру” направити російські війська на Київ через територію Білорусі, дозволив бомбардувати Україну з території РБ, привітав НАС із святом!

 

Заставка перейти за посиланням

   Авторитетне американське видання The Washington Post у статті, присвяченій обороні столиці України на початку війни, згадує про розмову, яка відбулася 22 лютого 2022 року, між  Головою МО РБ Віктором Хреніним та Головою Міністерства Оборони України Олексєм Резніковим. Під час розмови Хернін, “дав слово офіцера”, що наступу в Україну з території Білорусі не буде.


   А вже 26 лютого 2022 року голові Міністерства Оборони України Олексію Резнікову зателефонував той самий Віктор Хренін і “тремтячим голосом” сказав, що “передає послання” міністра оборони РФ Сергія Шойгу: «Якщо Україна підпише акт про капітуляцію, вторгнення припиниться». На що Олексій Резніков відповів: “Я готовий прийняти капітуляцію російської сторони”.


   Минуло  лише шість місяців війни і “картопляний лось” побажав українцям “мирного неба, сили та успіхів у відновленні гідного життя”. Залишається лише додати, що сплата Білорусією репарацій за участь у завданні Україні збитків суттєво прискорить втілення всіх цих побажань у життя.

 

Василина Нещеретна: “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО