Росія категорично проти звільнення кримських татар в рамках «Обміну полоненими»

5 березня президент Володимир Зеленський заявив, що українська сторона в Мінську передала список з понад 200 прізвищ для майбутнього взаємного звільнення «утримуваних осіб».
Країна-агресор Росія категорично проти звільнення кримських татар з полону. Про це Громадському радіо заявив лідер кримськотатарського народу, народний депутат від партії Європейська солідарність Мустафа Джемілєв. Він уточнив, що спілкувався з уповноваженим з прав людини Людмилою Денисовою, про включення кримських татар в обмінні списки. Л.Денисова, за словами М.Джемілєва, повідомила, що кримські татари будуть включені.
“Але я повинен сказати, що росіяни категорично проти звільнення кримських татар. У нас там досить ідейні люди. Якщо вони дізнаються, що їх обмінюють на бандитів, то вони можуть і відмовитися”, – підкреслив М.Джемільов.
Він уточнив, що списки для ймовірного майбутнього обміну українських заручників вже готові.
“Нам передали список з СБУ на затвердження. І незабаром вони за всяку ціну все ж планують обмінювати людей. Але ми для себе визначили пріоритети: обмінювати потрібно, перш за все, тих, у кого найбільші терміни, наприклад, 17-18 років і за станом здоров’я. Списки вже готові, але зараз Росія просто не веде розмов про це “, – зазначив М.Джемілєв.

 

За матеріалами Ліга новости