10 березня 2020 року російські окупаційні війська продовжили обстріли позицій ЗСУ

З початком доби російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 5 разів.

Станом на 12:30 10.03.2020.  один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, четверо отримали поранення.

Поблизу населеного пункту Орехов противник випустив вів вогонь зі 120мм міномета та станкового протитанкового гранатомета.

Неподалік Старогнатівки обстріл вівся із автоматичного гранатомету і стрілецької зброї.

О 09:30 наші позиції тричі були обстріляні неподалік з населеного пункту Піски. Російські окупаційні війська застосовували протитанковий ракетний комплекс, ручні протитанкові і автоматичні станкові гранатомети, кулемети і стрілецьку зброю. Із ПТРК був  підбитий автомобіль із українськими військовими.

Обстріл українських захисників російськими окупантами із застосуванням ПТРК в районі населеного пункту Піски не залишився без відповіді з боку ЗСУ. Наші захисники помітили відхід бойового розрахунку ПТРК противника із житлового сектору окупованого населеного пункту. Не зважаючи на те, що їх відхід російські окупанти прикривали вогнем зі своїх позицій, підрозділи Об’єднаних сил застосували всі наявні чергові засоби ураження для повного придушення вогневої активності російсько-окупаційних військ та знищення розрахунку ПТРК. По позиціям противника, з яких вівся вогонь, було завдано ударів, за результатами яких, уся вогнева активність ворога припинилась повністю. Один оператор російського ПТРК був вбитий, інший поранений.

Після закінчення бою, з уражених позицій противник чотирма медичними евакуаторами почав вивозити вбитих та поранених. Втрати противника на цій склали до трьох вбитих та до п’яти поранених різного ступеня важкості

Загострення на лінії зіткнення 10 березня 2020 року показало, збройні формування Російської Федерації продовжують практику ведення обстрілів позицій ЗСУ із-за спин мирного цивільного населення.

У штабі ООС за допомогою геоінформаційної системи було проведено реконструкцію обстрілу підрозділу Об’єднаних сил з ПТРК. Аналіз траєкторії, рельєфу місцевості та місця влучення дає підстави стверджувати, що противник знову порушив міжнародне гуманітарне право і вів вогонь з позицій, що були розташовані за будинками мирних мешканців. Такі дії російських окупантів значно ускладнюють завдання підрозділам ООС із нанесення  ударів по вогневим точкам окупантів. Адже противник чудово розуміє, що українські захисники ніколи не вели, не ведуть і ніколи не вестимуть вогонь по будинкам мирних жителів. Ці злочинні дії характерні лише для російських окупаційних військ.