Росії терміново потрібно припинення вогню – Москва вирішила натиснути на Київ

  Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган під час спільної прес-конференції з президенткою Угорщини заявив, що необхідно “якнайшвидше укласти мир між Україною та росією”. Про це інформує Anadolu. “Ми хочемо якнайшвидше укласти мир між Україною та росією і покласти край війні за столом переговорів”, – сказав Ердоган.

  Президентка Угорщини Каталін Новак, відзначивши роль Туреччини в “зерновій угоді” (“Стамбул-1” – прим. авт.), також закликала до негайного припинення вогню між росією та Україною.

  Після московських перемовин лідера КНР Сі Цзіньпіна з путіним, які, скоріше за все, не виправдали покладених на них кремлем сподівань, стало зрозумілим, що незабаром варто очікувати на “російські мирні ініціативи”. Питання полягало тільки в тому – хто саме допоможе кремлю “викинути білий прапор”.

  Російським військам для відновлення своєї боєздатності терміново потрібен перепочинок – негайно і прямо зараз! За інформацією, яку поширюють “обізнані” рашистські ЗМІ, кремль спробує використати всі наявні засоби щоб усадити “фашистський київський режим” за стіл переговорів. Під час “переговорних торгів” росіяни навіть готові ПООБІЦЯТИ відвести війська на лінію зіткнення станом на 24.02.2022 р.

  Але головною умовою “переговорного процесу” має стати “негайне припинення вогню” з боку України по всій лінії фронту та зупинка постачання в Україну військової техніки, зброї, боєприпасів та юридичного оформлення “домовленостей”.

  Росії зараз негайно потрібен якщо не “Мінськ-3”, то “Стамбул-2”.

  Аслан Дзітоєв, “НОВА: новини ветеранів”

 НАГАДУЄМО:

Співвідношення втрат на фронті 1 до 10, – Ганна Маляр