Родичі українських військовополонених звинувачують голову Міжнародного комітету Червоного Хреста

  Родичі українських військовополонених бійців з “Азовсталі” вимагатимуть відставки голови Міжнародного комітету Червоного Хреста.


  “Червоний Хрест досі не повідомив, скільки людей загинуло, скільки знаходиться в донецьких лікарнях, на непідконтрольній території. Як вони повертатимуть загиблих хлопців – нам так само невідомо. Ми чекаємо на відповідь від Червоного Хреста. Ми дуже обурені. Вони нам обіцяли, вони хлопцям обіцяли, що хлопці повернуться живими, але вони своїх зобов’язань не виконали”, –  розповіла в ефірі Радіо Свобода  Сандра Кротевич, член Асоціації сімей захисників “Азовсталі”, сестра начальника штабу полку “Азов” Богдана Кротевича, який нині перебуває в російському полоні.


  За її словами, родичі полонених вимагатимуть відставки голови Міжнародного комітету Червоного Хреста і зараз займаються підготовкою необхідних документів для цього.


  “Така організація не може фінансуватись усім світом… Я за 72 дні від Червоного Хреста не почула, чи живий у мене брат і де він знаходиться”, – додала Кротевич.


  У МКЧХ і ООН поки що ніяк не відреагували на звинувачення.