Часопис війни: 160 доба

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ на Волинському та Поліському напрямках положення та склад підрозділів збройних сил республіки Білорусь залишаються без суттєвих змін. 

 

На Сіверському та Харківському напрямках ворог обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони села Михальчина Слобода (на Чернігівщині), Харкова, Чугуєва, Протопопівки, Гусарівки, Черкаських Тишків, Петрівки та Ртищівки. 

 

  У районах населених пунктів Байрак та Дементіївка противник здійснив висування окремих підрозділів, після вогневого ураження відійшов.

 

   На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Курульки, Грушувахи, Чепіля, Карнаухівки, Долини та Барвінкового та авіаційний удар біля Дібрівного.

 

Image

На Краматорському напрямку ворог вів штурмові дії неподалік Івано-Дар’ївки, успіху не мав, відійшов.

 

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили штурмові дії в районах Яковлівки, Вершини, Кодеми та Травневого.

 

  В районах населених пунктів Бахмут та Зайцеве тривають бойові дії.

 

На Авдіївському напрямку противник вів штурмові дії в районі Авдіївки, успіху не мав, відійшов.

 

  Тривають бої поблизу Пісків.

 

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог здійснював обстріли населених пунктів. 

 

  Намагався висунути розвідувальну групу біля Новополя. Її виявлено, завдано вогневого ураження та знешкоджено.

 

На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на недопущенні просування наших військ. Вів штурмові дії в районі Трудолюбівки, успіху не мав, відійшов. Здійснював систематичні обстріли населених пунктів.

В акваторіях Чорного та Азовського морів ЧР РФ основні зусилля зосереджує на веденні розвідки, блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря та ураженні об’єктів в глибині території України.