РФ не збирається захищати Росію і «скрєпи»: Путін все ж таки надурив росіян з поправками до Конституції

Всім відомо, що у Російській федерації незабаром відбудеться голосування до поправок в Конституцію. Головна поправка – «обнуління строків», яка дає Путіну можливість знову стати президентом.

Проте хитрий очільник РФ вирішив сховати своє бажання під купою інших поправок, які нібито мають захистити російський народ і «скрєпи». Так от – все це фікція.

Наприклад, цікаво, що багато людей всерйоз думають, що поправки до Конституції позбавляють Росію можливості легалізувати гей-шлюби.

Ось текст поправки:

«У спільному веденні Російської Федерації і суб’єктів Російської Федерації перебувають: […] захист сім’ї, материнства, батьківства і дитинства; захист інституту шлюбу як союзу чоловіка і жінки; створення умов для гідного виховання дітей в сім’ї, а також для здійснення повнолітніми дітьми обов’язків піклуватися про батьків».

Тут навіть не сказано, що РФ і суб’єкти РФ збираються якось захищати «інститут шлюбу як союзу чоловіка і жінки», сказано лише, що це віднесено до спільних повноважень (можуть захищати, а можуть і ні). Та й що таке «захист інституту»?  І, зрозуміло, немає ніякої заборони на легалізацію гей-шлюбів.

А то ж є люди, які правда йдуть підтримувати поправки з метою не допустити цього – так ось, розслабтеся.

Приблизно те ж саме можна сказати про популярний в народі пункт «ні п’яді землі російської не віддамо». Звучить він так:

«Російська Федерація забезпечує захист свого суверенітету і територіальної цілісності. Дії (за винятком делімітації, демаркації, редемаркации державного кордону Російської Федерації з суміжними державами), спрямовані на відчуження частини території Російської Федерації, а також заклики до таких дій не допускаються ».

Дивимося визначення: «Демаркація – це визначення кордону». Тобто взагалі нічого не заважає, умовно, віддати шматок Сибіру китайцям, провівши кордон по-новому. Це і буде демаркація. Ніякої заборони на це немає.

В принципі, приблизно те ж саме відноситься майже до всіх так званих «народних» поправок. Під ура-патріотичною риторикою Путін приховує бажання вічно правити в РФ.