Реабілітаційний табір «З любов‘ю в серці» (Відео)

В селі Розтоки Косівського району на базі туристично-відпочинкового комплексу «Стожари» громадською організацією «За покликом серця» (керівник Тетяна Костинюк) проводиться реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО «З любов’ю в серці». Протягом одного заїзду до табору, тривалістю 9-10 днів, реабілітацію проходять 20-25 учасників.

 

Протягом  заїздів у таборі пройшли курс психологічної реабілітації та відпочили більше 250 осіб з усієї України, а саме учасники бойових дій – військовослужбовці ЗСУ та Національної гвардії України, бійці добровольчих батальйонів, а також члени їх сімей.

 

Реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО у Косівському районі прийняв розпочав свою роботу  у червні 2015 року. Учасниками першого заїзду стали 18 бійців, переважно з добровольчих батальйонів. Розкішна природа величних Карпат, різноманітна програма, яка включає в себе активні фізичні і творчі заняття  – що їх пропонували українським воїнам найкраще лікують ослаблених морально та фізично війною бійців.

 

Засновниця проекту Тетяна Костинюк, або, як називають її «вихованці», «комбат Таня» зізнається, що ідея з табором виявилося настільки вдалою, що заїзди вирішили робити регулярними.

Табір став носити назву «З любов’ю в серці». На сьогодні відбулося 49 змін для бійців, у таборі відпочивають воїниЗСУ та добровольчих батальйонів, їхні сім‘ї. Зараз триває 50, ювілейний заїзд.

Напрлтязі 10 днів воїнам пропонують різноманітні види активного відпочинку (рафтинг, піші походи у гори, рибальство тощо), творчі вправи – з хлопцями працюють майстри з ковальства, кераміки, художньої творчості, боді-арту.  Вартість організації однієї заїзду «коштує» близько 30 тисяч гривень, та завдяки волонтерам та власним коштам щоразу табірний збір проводиться.

За словами Тетяни Костинюк, єдина умова, яка існує, щоб потрапити до табору, – його учасниками мають бути бійці, які пройшли передову. «Ми навіть не вимагаємо посвідчення учасника бойових дій, адже багато добровольців, які були на передовій, просто їх не мають», – зізнається вона.

Відеоматеріали:

Експертна думка про табір «З любов‘ю в серці

 

Сімоніченко Марія, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС