Рашизм – це геноцидний виклик не тільки Україні, а й загроза існуванню сучасного Світу

  В Military Media Center відбувся круглий стіл на тему «Рашизм. Зрозуміти, щоб подолати». Захід було проведено за сприяння Світового Конгресу Українців.

  Під час виступу доктор історичних наук, Інститут історії України НАНУ Лариса Якубова (на фото) зазначила, що «Рашизм є вищою фазою, новою історичною гібридною формою тоталітаризму. Це також третя історична форма існування русского тоталітаризму, де: перший, білий, — білогвардійський тоталітаризм, другий, червоний, — комуно-більшовизм, третя, нова історична форма — русского тоталітаризму, яка постала на ідеології Івана Ільїна».

  На її думку, основною формою існування рашизму є війна, а ідеєю — експансія, кінцевою метою якої є знищення західно-європейської ліберально-демократичної цивілізації.

  Західний Світ тривалий час приписував рашистам свої власні цінності, прагнення і бажання. Рашизм – це антицивілізація, це – антисвіт.

  «Все те, що важливого, цінного в глобальному світі не просто не становить якоїсь вартості, а все те, що рашизм ненавидить всіма фібрами своєї душі і заточений на знищення такої можливості для свого населення.
Рашизм — це апокаліпсис Західної цивілізації, зупинка історичного розвитку світу в цьому напрямку. Росіяни згодні жити в глобальному світі, але якщо той світ буде тоталітарним», — зазначила Лариса Якубова.

  Варто нагадати, що одним із перших на цей “феномен” звернув увагу Джохар Дудаєв напочатку 90-тих років 20 століття. Він це непдобство назвиав “русізм”.

НАГАДУЄМО:

Рашизм – людиноненависницька ідеологія сучасної росії