Президент Польщі пояснив Генсеку НАТО чому російська ракета Х-55 долетіла до містечка Бидгощ

  Президент Польщі Анджей Дуда пояснив Генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу “деякі особливості інциденту”, пов’язаного з російською ракетою Х-55, яка спокійно подолала майже всю територію Польщі зі сходу на захід і самостійно заплановано приземлилась неподалік польського містечка Бидгощ. Про це повідомило RMF24.

  Раніше було встановлено, що протиракетні системи ППО країни спрацювали – політ ракети відстежували, але її не перехопили. “Ця ракета пролетіла поза межами їхнього (ППО) радіуса дії. Польської системи протиповітряної оборони до цього часу фактично не існувало. Вона тільки зараз будується”, – сказав співрозмовник RMF FM.

  Близький соратник президента Польщі розповів, що у день “прильоту” ракети на територію Польщі відбувались обговорення ситуації не тільки в польських збройних силах, але і з союзниками по НАТО – США та Великобританією.

  За інформацією від кореспондента RMF FM, президент Дуда, “спираючись на досвід в Пшеводово”, коли ракета впала на польське селище і вбила двоє людей, і на підсумки інциденту з російською ракетою у Бидгощі, запропонував голові НАТО “внести зміни до процедур, які стосуються вирішення подібних ситуацій”.

Рашизм – це геноцидний виклик не тільки Україні, а й загроза існуванню сучасного Світу

  Ідея полягає в тому, що ці процедури можуть бути уніфіковані та спрощені, оскільки ситуація, подібна до польської, потенційно може статися в будь-якій сусідній країні на східному фланзі НАТО, стверджував польський президент у розмові з главою Альянсу.

  Президент Дуда також обговорив з головою Північноатлантичного альянсу плани щодо збільшення резервних сил НАТО, які можуть бути використані у разі небезпеки. Ідея полягає в тому, що це повинні бути “виділені сили”, тобто призначені для виконання конкретних завдань. Мета – 300 000 військовослужбовців.

  За словами журналістів RMF FM, Столтенберг зазначив: “З того, що ця ракета не була перехоплена треба також зробити правильні висновки”.

16 травня сили ППО України знищили російських ракет на суму в $119,08 мільйонів

  На підставі двох інцидентів – у Пшеводово та у Бидгощі, напрошується висновок, що “країни Альянсу” намагаються просто не помічати російських обстрілів території одного з членів НАТО. І якщо інцидент у Пшеводово вдалося “списати на недолугість української ППО”, то ракету під Бидгощем вирішили “шукати” якомога довше. Причин такої “цікавої позиції” може бути три:

  1.  ППО країн НАТО дійсно не готові до того, з чим зіткнулася ППО України під час війни,
  2. керівництво Альясну намагається зробити вигляд, “що нічого серйозного не відбувається”, щоб якомога далі відтягнути момент введення в дію “5 статті”,
  3. у керівництва НАТО відсутні реальні дієві механізми надання необхідної оперативної допомоги країні – члену НАТО, яка зазнає агресії з боку рашистів. А “висловлення глибокої стурбованості” сьогодні рашистів вже не стримує.

  Схоже, що Кремль продовжує з’ясовувати розташування “червоних ліній” НАТО. 50 солдатів Сил ТрО Польщі продовжують пошуки “ймовірної” шпигунської повітряної кулі, яка завітала до Польщі з території Білорусії.

НАГАДУЄМО:

Угорщина знову допомогла Росії