Рашисти відрізали голову українському військовополоненому

  Відео, на якому українському військовому рашисти відрізали голову, виклали російські пропагандисти і вже переглянули всі бажаючі. Українські сили спротиву шукають побратимів людини, яка могла мати плитоноску, яку ви бачите на фото, і зникла в період з травня по серпень 2022 року.

  Вбивство “на камеру” українця, із відрізанням голови живій людини, викликало у соцмережах купу схвальних відгуків простих аполітичних росіян. Лицемірство російських обиватєлів просто зашкалює! Відразали геніталії чи голову українсьому військовому – тішаться, радіють з цього. А коли їм показують звірства військових-рашистів, вчинених проти цивільних в Бучі, Ірпіні, чи ще десь, чуємо: – “Ви фсьо врьотє, ета неправда, ета фсьо ВСУ і правакация!”

  Публікувати відео ми не будемо – воно і так “гуляє інтернетом”. Але потрібно встановити місце, обставини, і який рашистський підрозділ скоїв цей злочин.

  Бажаючі можуть скинути відео вбивства українського військовополоненого представникам ООН. Залишається сподіватись, що вони його переглянуть перед написанням своїх чергових недолугих звітів і обов’язково висловлять чергове “глибоке занепокоєння”.

  Вічна пам’ять нашому захиснику та співчуття рідним. Помста буде жорсткою і безжалісною.

  НОВА: новини ветеранів.

  P.S.: Є вже кілька повідомлень про те, що це далеко непоодинокий випадок. Час від часу обезглавлені тіла українських військових знаходять протягом війни на всіх діялнках фронту.

НАГАДУЄМО:

Виталька-калмык и его подельники: лучше убейте себя сами!…

Стартувала ініціатива – Озброїмо ТрО до зубів