Рашисти готуються влаштувати нову екологічну катастрофу – мінують завод Кримський титан

  Рашисти готуються тікати з Армянська та збираються вчинити теракт на підприємстві “Кримський титан”, повідомило ГУР. На холодильному обладнанні заводу  «Кримський титан» використовується близько 200 тон технологічного аміаку. Підрив підприємства призведе до спланованої штучної техногенної катастрофи із жахливими наслідками.

  Через вчинений ворогом теракт на Каховській ГЕС і, як наслідок, відсутності води в Північно-Кримському каналі, процеси виробництва на заводі «Кримський титан» в Армянську порушені до критичного рівня. І відновити роботу у мінімально належному режимі рашисти не можуть.

  Серед мешканців тимчасово окупованого Армянська ширяться чутки про ймовірну зупинку «Кримського титану». Водночас інженерні підрозділи окупаційної рашистської армії впродовж останніх кількох днів активно мінують цехи підприємства, які наразі продовжують працювати. Також вибухівку закладають і на заводській та прилеглій територіях.

  У випадку вибуху заводу аміачна хмара накриє прилеглі райони за півгодини. В першу чергу під загрозою опиняться окуповані Армянськ, Красноперекопський район та південні райони Херсонщини. Далі все залежить від напрямку вітру та хмарності.

  Карту забруднення територій у разі теракту рашистів на “Кримському Титані”, з поправкою на вітер, надіслав УНІАН читач, який є хіміком за фахом. Її він змоделював разом із своїми колегами.

Очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін  ще тиждень тому заявляв, що росіяни завезли вибухівку на завод “Кримський Титан” та мінують територію. За його словами, через вибух можуть постраждати жителі Криму, семи областей України, Туреччина та сама рф. 

  У головному управлінні розвідки стверджують, що черговий рашистський теракт на підприємстві “Кримський титан” означатиме штучну техногенну катастрофу, жахливу за своїми наслідками.

НАГАДУЄМО:

Прігожин відмовився виконувати наказ Шойгу