Путін прагне вирішувати “українські питання” без України

  Вустами російського пропагандиста Соловйова було озвучено, що “особисто” Путін не бачить в Україні тих, з ким можна домовлятися.    Послідовно дотримуючись тези про те, що “режим Зеленського” знаходиться “під повним контролем і управлінням Заходу”, Путін намагається використати Шредера, щоб домогтися переговорів не з чинною владою України, а в стилі “Холодної війни” вирішити всі  “українські питання” без України.


  Москва також розуміє, що подальший навальний наступ на фронті неможливій – потрібен час для перегрупування та відновлення військ. До того ж, російським обивателям потрібно щось згодувати про “завершення СВО” та ще й “облаштувати” окуповані території “на російський лад”. Тому без “переговорів” та підписання чергового “пустого папірця” тут аж ніяк не обійтись.


  Щоб “донести Заходу” свої “хатєлкі”, в Москві вирішили використати Герхарда Шредера, колишнього канцлера Німеччини та близького друга Путіна. “Консерва Кремля” – сьомий канцлер Німеччини, колишній голова ради директорів Роснафти, на минулому тижні відвідав Москву і після повернення заявив, що “Кремль хоче знайти рішення шляхом переговорів” і це “хороша новина”.

 

  За словами Шредера, Путін хоче врегулювати військовий конфлікт в Україні шляхом переговорів. Але для цього необхідно запустити «Північний потік – 2».

 

  Шредер “озвучив”, що недопущення вступу України до НАТО у 2008 році – то було “мудре рішення”. Україна має взагалі відмовитись від ідеї вступу в НАТО. Альтернативою членству в НАТО для України, нібито, “може стати військовий нейтралітет, як у Австрії”.


  Для самої України потрібна негайна “федералізація”.

 

  Шредер зазначив, що рішення для Донбасу на Росії хочуть “знайти рішення”, яке ґрунтується на “швейцарській кантональній моделі”. А для окупованого росіянами Криму “якесь рішення” можуть “знайти з часом”.


  Платформою для переговорів має стати “стамбульський зерновий майданчик”.


І у підсумку – Москва дуже хоче зберегти над Україною контроль та сподівається на якнайшвидше до зняття санкцій.

 

  Шредер, як і кожна “політична повія”, дуже любить Росію виключно за великі гроші. Він назвав Крим російським, а рішення Меркель та Штайнмайєра про недопущення вступу України до НАТО мудрим. Він виступив за негацне відновлення раніше похованого проекту «Північний потік-2».


  Але якщо Меркель хоча б приховує свою “проросійську позицію”, внаслідок якої в Німеччині було поховано власну атомну енергетику і з’явилася залежність від російського газу, то Шредер діє відкрито. І не зважаючи на це німецький друг Путіна та відкритий лобіст інтересів Кремля в Європі досі не перебуває під жодними санкціями.