Прикордонники не випустили з України футбольну команду ветеранів війни “Покрова АМП”

  У суботу, 27 січня 2024 року, на пункті пропуску «Краківець – Корчова», що на Львівщіні, українські прикордонники не випустили з країни львівську футбольну команду ветеранів війни «Покрова АМП».  Ветерани війни їхали на офіційний передсезонний футбольний турнір до Ряшева, який проводить асоціація футболу для людей з ампутованими кінцівками.

  У держприкордонслужбі України пояснили, що під час перетину кордону футбольною командою з’ясувалось, що більшість складу команди є чинними військовослуджбовцями, у яких не виявилось “потрібних документів для перетину кордону”.

  У коментарі ZAXID.NET тренер команди Богдан Мельник розповів, 20 футболістів і членів персоналу ФК «Покрова АМП» їхали на передсезонний кубок чемпіонату Польщі, який 28 січня відбудеться в Ряшеві. За межі України не випустили 9 осіб, але 8 членів команди все ж поїхали. 

  «Держава має розробити механізм для того, що такі люди не тільки з футболу, а й інших видів спорту могли отримати дозвіл на виїзд на офіційні змагання за кордон – це також неймовірна реабілітація для цих хлопців. Ми стукали в багато дверей, і нам не відкривали, ніхто не сказав правильного механізму, як виїхати, щоб це було зрозуміло. Ми будемо звертатися до відповідних міністерств, щоб це змінити і таки напрацювати потрібний механізм», – зауважив Богдан Мельник. До прикордонників він не має жодних зауважень, оскільки вони діяли відповідно до чинного законодавства.

НАГАДУЄМО: