При Черкаській міській раді створили Раду командирів

  Про те, що сьогодні, під час спільної зустрічі членів виконавчого комітету, депутатів Черкаської міської ради, військовослужбовців та представників громадськості, при Черкаській міській раді створили Раду командирів повідомив “Черкаський вимір“. Створення Ради командирів необхідно для того, щоб місто могло ефективніше взаємодіяти із військовими і опрацьовувати їхні запити.

  «Зараз до міської влади надходить дуже багато запитів від військових частин. Жодну з них намагаємося не залишати без уваги. Наразі Черкаси є лідерами в Україні по підтримці обороноздатності. З початку вторгнення ми вже спрямували на це понад 1,18 млрд.грн. Щоб зробити цю підтримку ще якіснішою, ми і створюємо Раду командирів.
  До її складу, серед інших, увійдуть т.в.о. командира полку «Азов» Микита Надточій і командир другого штурмового батальйону третьої окремої штурмової бригади Дмитро Кухарчук. Вони і будуть координувати в міській раді напрямок підтримки захисників. Після цього заявки військових будуть направлятися на затвердження до обласної військової адміністрації. Адже таким є встановлений порядок», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

  Над цими військовими частинами Черкаси беруть шефство, на додаток до тих, якими опікувалися і раніше згідно з Указом Президента України.

  «Пам’ятаймо, усі ми маємо єдиного ворога – російську федерацію! Саме вона хоче знищити нашу націю, вдавалася і вдаватиметься до будь-яких дій із дестабілізації міст зсередини, в тому числі і інформаційних війн. Підтримуємо ЗСУ, щодня працюємо для досягнення мети – перемоги України!», – підкреслює Анатолій Бондаренко.

НАГАДУЄМО: