Проросійські політики почали закликати негайно припинити війну в Україні

  Припинити західну підтримку України та негайно закінчити війну вимагає Президент Бразилії, пише Bild. Політик, за підсумками поїздки до Китаю, звернувся до США та ЄС заявивши, що вони мають «припинити підтримувати війну та розпочати діалог про мир». Лула да Сілва впевнений, що тільки тоді міжнародне співтовариство зможе переконати Путіна та Зеленського в тому, що «мир цікавить усіх, а війна зараз цікавить лише їх двох».

  Головний терорист російської федерації, керівник ЧВК “Вагнера” Пригожин також раптом закликав припинити війну в Україні. З цього приводу він написав досить солідну статтю.

  “Ідеальний варіант – це оголосити про закінчення “СВО”, повідомити всім про те, що росія досягла тих результатів, які планувала, і в якомусь сенсі ми справді їх досягли. Ми перемололи величезну кількість бійців ЗСУ і можемо самі перед собою звітувати про те, що завдання “СВО” виконані.

  Теоретично росія цю жирну точку вже отримала шляхом знищення великої частини активного чоловічого населення України шляхом залякування іншої її частини, яка втекла до Європи. Росія відрізала Азовське та великий шматок Чорного моря, захопила жирний шматок території України та створила сухопутний коридор до Криму. Тепер залишається лише одне: намертво закріпитися, захилитися на тих територіях, які вже є”, – запропонував терорист.

  Раніше, під час зустрічі у Будапешті, про необхідність негайного завершення “конфлікту” на публіку заговорили представник Угорщини та самопроголошений президент Білорусі.

НАГАДУЄМО:

Нова стратегія Заходу в Україні – перемістити протистояння за стіл переговорів