Представники ХО ГО “Спилка ветеранів АТО” разом з представниками інших громадських організацій і керівництвом Харківської області ушанували пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи.

06.05.1986 Вертолеты ведут дезактивацию зданий Чернобыльской АЭС после аварии.

Тридцять три роки тому 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася най масштабніша технологічна аварія у світі, що загрожувала загибеллю мільйонів людей.

У ліквідації цієї катастрофи прийняло більше 90 тисяч людей. Головним завданням перед ліквідаторами аварії було спорудження саркофага над 4-м енергоблоком. Будівництво саркофага тривало 206 днів і завершилося 14 грудня 1986 року.

14 грудня 1986 року завершили спорудження сaркoфaгa над зруйнованим 4-м блоком ЧAEС. Будівництво тривaлo 206 днів, і за цей час на ньому працювало 90 тисяч людей.

У пам’ять цієї події щороку проходить вшановування людей, які ціною свого здоров’я і навіть ціною своїх життів врятували усе людство від катастрофи світового масштабу.

Сьогодні 14 грудня 2019 року представники ХО ГО “Спилка ветеранів АТО” разом з представниками інших громадських організацій і керівництвом Харківської області ушанували пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи поклавши квіти до меморіалу в Молодіжному парку міста Харкова.