Посол Грузії Георгій Закарашвілі залишив Київ

  На вимогу керівництва України посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі (на фото) 06 липня 202 року повернувся до Грузії «для проведення консультацій». Це підтвердили у грузинському зовнішньополітичному відомстві, передає “Новини Грузія”.

  Група американських лікарів заявила, що Саакашвілі страждає від серйозних неврологічних, шлунково-кишкових та ортопедичних захворювань. Вони заявили, що погіршення його здоров’я сталося внаслідок “катувань” у в’язниці. Українська сторона висловила протест у зв’язку зі станом колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі, зажадавши від Тбілісі припинити знущання над ув’язненим і негайно відправити його на лікування в Україну.

  У правлячій партії Грузії заявили, що будь-які консультації щодо цього питання виключені. У Міністерстві закордонних справ Грузії заявили, що дії Києва несправедливі, але Тбілісі «утримується від будь-якої додаткової реакції на кроки, що робляться Україною, і подальшого загострення ситуації». В МЗС Грузії назвали крайньою формою ескалації дипвідносин та “втручанням у внутрішні справи суверенної держави”.

   “Дуже прикро, що офіційний Київ йде на такий крок проти дружньої держави та народу…. Рішення української влади суттєво шкодить стратегічним відносинам двох країн і є прямим втручанням у внутрішні справи суверенної держави. Хочемо ще раз підкреслити, що підтримка Грузією територіальної цілісності та суверенітету України та українського народу є непохитною. З початку війни Грузія надає Україні політичну та гуманітарну підтримку як на двосторонньому рівні, так і в різних міжнародних форматах.”, – йдеться у заяві МЗС Грузії.

  Життя показує,що слова керівництва Грузії дуже сильно розходяться із станом реальних справ. Керівництво Грузії не тільки не приєдналося до міжнародних санкцій проти країни-агресора, а, навіть, активно допомагає рфії їх «обходити». В минулому місяці між Москвою і Тбілісі було відновлено авіаційне сполучення, а в цьому місяці грузинські авіакомпанії забезпечили росіянам можливість транспортування російян через Грузію до Італії.

  В плані надання допомоги Україні озброєнням керівництво Грузії дотримується рашистської пропагандистської тези, що «постачання зброї Україні тільки затягує конфлікт наукраінє»

НАГАДУЄМО:

Президент України розкритикував проросійського президента Болгарії