По Росії оголосили збори резервістів і без термінів їх закінчення

Експредставник президента в АРК Борис Бабін заявив про те, що в Росії оголосили збори резервістів влітку, замість традиційного весняного періоду. Також в указі не вказано терміни завершення зборів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

 

[smart_post_show id=”31311″]

 

Бабін зазначив: “У державі-агресорі президентським указом від 29.06.20 № 430 оголошено призов осіб з запасу на військові збори.

Такі призови в РФ й раніш відбувалися щорічно, указами від 11.06.16 N 283, від 19.04.17 № 179, від 19.03.18 № 114, від 21.02.19 № 70.

Те, що цього разу  збори оголошені агресором саме влітку, а не навесні як завжди, можна було б пояснити й карантинними заходами. Але насправді все набагато серйозніше.

Усі вказані вище попередні щорічні путінські укази передбачали призов із запасу на збори з чітким строком їх проведення – до двох місяців.

А ось сьогоднішній указ, уперше в цій серії і за багато років, жодних строків тривалості призову не встановлює.

Фактично ним особи призиваються владою РФ з запасу – до особливого розпорядження.

Таким чином указ № 430 можна вважати прихованою формою масової мобілізації в Збройні сили РФ запасу, на невизначений строк та у невідомому наразі обсязі.

Зазвичай в соціально-географічних умовах РФ повноцінне насичення військ призваними особами варто очікувати не раніш ніж через місяць, а скоріш за усе десь днів через сорок-п`ятдесят”.