Під час війни жодних виборів, – Олексій Данилов

  “Україна має провести вибори, навіть за умови воєнного стану”, – заявив голова ПАРЄ Тіні Кокс. За його словами, українська влада має придумати, як це зробити, наприклад, провести голосування через інтернет.

  “Не буде жодних претензій до України, якщо вибори будуть не ідеальними. Але якщо ви не проведете вибори – то у всіх будуть до вас питання. Демократія – це, звісно, не лише вибори. Але без виборів демократія неможлива”, – наголосив Тіні Кокс

Голова ПАРЄ Тіні Кокс

  “Жодних виборів – ні президентських, ні парламентських – в Україні під час дії військового стану проходити не може”, – секретар РНБО Олексій Мячеславович Данилов.

  “У ПАРЄ повинні чітко розуміти, що у нас є своя Конституція і закони нашої країни, за якими ми повинні жити. А ці ПАРЄ краще займалися б іншими речами, не допускали присутності Російської Федерації у себе. Ми розберемося самостійно – згідно з нашими законами і згідно нашої Конституції. Коли є запровадження того становища, в якому ми сьогодні з вами перебуваємо, жодних виборів проходити не може. Крапка”, – сказав 13-й Секретар РНБО України  Олексій Данилов.

НАГАДУЄМО:

Вартість активів російських олігархів в Україні перевищує $6 млрд