Одного хабарника заарештували, а інший втік з-під арешту за кордон

  Вища рада правосуддя одноголосно проголосувала за взяття під варту екс-глави Верховного суду Всеволода Князєва, якого обвинувачують у корупції. Рішення схвалили 14 членів ВСП, затвердивши таким чином клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 Сьогодні слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід адвокату, якого разом з ексголовою Верховного Суду САП та НАБУ викрили на одержанні 2,7 млн доларів США неправомірної вигоди. Суд частково задовольнив клопотання та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн. Строк дії запобіжного заходу – 60 днів, до 13.07.2023 включно.

  А «Слугв народу» в Київраді Владислав Трубіцин, якого НАБУ спіймало трохи ранішена багатомільйонному хабарі, не з’явився сьогодні до антикорупційного суду, бо вже виїхав із України, повідомив політичний експерт Олексій Голобуцький.  Він зазначив, що Трубіцина, якого звинувачують у тому, що за хабар «вирішував» з дозволами на торгівлю в Києві, відпустили під заставу 14,88 млн грн. Але зобов’язали не відлучатися з місця проживання, здати закордонний паспорт та носити електронний браслет.

  Як депутат правлячої партії «Слуга народу», військовозобов’язаний під час дії військового стану зміг перетнути кордон, хто і на яких підставах міг дати йому дозвіл на виїзд?”, – запитує Голобуцький. Тему риторичний запитань можна продовжити: як скоро Князєв і його адвокат поповнять ряди батальйону “Монако”?

НАГАДУЄМО:

Під час війни жодних виборів, – Олексій Данилов