Перемога на фронті готується в тилу, – Анатолій Козловський

  На сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили рішення про створення в області центру підготовки населення до національного спротиву, інформує “Спілка ветеранів АТО“.

  Депутат Харківської обласної ради та екс-голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Анатолій Козловський зазначив: «Основне положення зараз – “наша Перемога на фронті готується в тилу”. Тому підготовка в тилу відповідно військовослужбовців і цивільного населення є пріоритетним».

  1. У центрі кожен бажаючий віком від 18 років зможе отримати загальновійськову підготовку. Навчання планується за такими дисциплінами: психологічна, національно-патріотична, тактична, вогнева підготовка, тактична медицина, військова топографія, безпека бою, військова топографія, заходи безпеки при поводженні з озброєнням, військовою технікою тощо.

  2. Учасники навчань, які бажають розвивати свої навички та доєднатися до ЗСУ, можуть пройти спеціальний курс військово-професійної підготовки, щоб стати снайпером, гранатометником, оператором дрона та іншими спеціалістами.

  3. Робота у складі бойової групи. Працювати у цій установі зможуть учасники бойових дій, військовослужбовці, офіцери, які знають свою справу.

Депутат Харківської обласної ради Анатолій Козловський

  «На виконання закону України “Про національний супротив” насамперед до навчання повинні долучитись керівники громад, профільних департаментів, інші посадові особи, які будуть взірцем для своїх підлеглих. В навчанні першочергово приділити увагу створенню резерву сил ППО. З числа курсантів створити загони оборони об’єктів критичної інфраструктури Харківської області», – наголосив депутат Харківської міської ради та заступник Голови ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

Депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов.

У планах започаткувати реалізацію проєкту в Харкові та трьох районах області. Вже зараз опрацьовується питання створення матеріально-технічної бази та здійснюється пошук джерел фінансування. Від того, наскільки успішно будуть вирішені ці питання залежить кількість людей, яких можна буде залучити до навчання, а також спектр дисциплін, які будуть запропоновані під час навчання.


НАГАДУЄМО: