Парламентарі Литви, Латвії та Естонії посилили “утиски” росіян

  У Литві (столиця м.Вільнюс) парламентарі запропонували позбавляти громадянства за підтримку війни Росії проти України. Згідно з новим проектом поправок до Закону “Про громадянство”, забрати паспорт зможуть у іноземців, які отримали його у “винятковому порядку” та підтримують агресію РФії проти України.


«Є шість випадків позбавлення громадянства Литви, однак відсутній механізм позбавлення громадянства людини, яка була громадянином іншої країни та отримала литовське громадянство як виняток, якщо дана особа підтримує агресорів і цим становить загрозу для Литви, регіону вцілому та союзників Литви», — сказано в пояснювальній записці до проекту.


  Сейм Латвії (столиця м.Рига) просто визнав Росію країною — спонсором тероризму. Парламентарі також закликали країни ЄС припинити видачу віз громадянам Росії та Білорусі.

 

  Естонія (столиця м.Таллінн) офіційно ухвалила рішення закрити кордони для громадян Росії з шенгенськими візами, виданими республікою, з деякими винятками, повідомляє естонський МЗС.


  Крім названих “посилили утиски” росіян ще з десяток європейських країн, які вже не пускають до себе росіян. Мало того, тепер вони ще й вимагають прийняття відповідного колективного рішення від інших країн ЄС.  Але росіяни зазнают утисків не тільки “за кордоном” а й Російській Федерації. Так, в російському Іркутську на дверях громадської їдальні з’явилося оголошення в якому від відвідувачів ВИМАГАЮТЬ (!!!) говорити виключно на російській мові. 

 

Саме такий вигляд має етноцид!

  

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС

 

h