Олександр Порхун анонсував “єдине вікно” для ветеранських послуг в Україні

В.о. міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун на форумі “Україна. Рік 2024” заявив про необхідність автоматизації ветеранських послуг та кардинальні зміни у ветеранській політиці.

“Команда Мінветеранів сповідує принцип відновлення України через відновлення людей фізично, ментально, інформаційно. Саме тому ветеранська політика потребує кардинальних змін. Мінветеранів – це історія не лише про пільги, а й про життя та його сенси, а також про потреби та можливості, про лідерство, якісні зміни та їх імплементацію, про стимули та інструменти”, – сказав Порхун.

Він зазначив, що буде запроваджено єдиний стандарт надання ветеранам послуг за принципом “єдиного вікна” в Центрах надання адміністративних послуг.

“ЄВетеран. Всі послуги − в смартфоні доступні в один клік. Є розуміння. І головне глобальне бачення. Як це зробити? Буде ухвалений єдиний стандарт надання ветеранам послуг за принципом єдиного вікна у смартфоні”, − додав Порхун.

Також, за його словами, медичне забезпечення є однією з основних проблем, і саме воно у порівнянні з деякими іншими пільгами спроможне вирішити потреби ветеранів та забезпечити повноцінну реінтеграцію до мирного життя.

Порхун зауважив, що планується змінити перелік препаратів за програмою” Доступні ліки” та розширити послуги з якісної стоматології.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про проблему із “доступними” ліками для ветеранів.