Одноразові БПЛА з картону на службі ЗСУ

  Українська армія застосовує дуже дешеві одноразові безпілотники австралійської компанії SYPAQ для забезпечення логістичних завдань у важкодоступних місцях. Про це пише видання The Australian. Росс Осборн, головний інженер компанії SYPAQ, розповів про використання дронів їхнього виробництва в Україні.

  БПЛА Precision Payload Delivery System (PPDS) може підняти 3-5 кг, нести вантаж протягом 1-3 годин та має дальність польоту 40-120 км. Основне завдання – доставка боєприпасів, їжі та медикаментів безпосередньо на передову. Також можливі розвідувальні польоти та скидання вибухових пристроїв.

 

  «Низький профіль є ключовою особливістю, ми можемо скласти їх на піддон. Ми також розробили модульну авіоніку та комплекти силових установок, які, сподіваємося, можна буде використати повторно», – сказав головний інженер компанії SYPAQ.

  БПЛА до України надходять у вигляді заготовок із пласких листів картону, із яких можна легко зібрати літальний апарат. Міцний картон був просочений воском, щоб запобігти руйнуванню фюзеляжу під час використання дронів у несприятливих вологих погодних умовах. Виробником заявлено, що українська армія отримала вже понад 60 поставок від цієї компанії. Щомісяця доставляється близько 100 одиниць австралійських картонних дронів.

  НАГАДУЄМО:

Кабмін перетворив Укроборонпром з державного на акціонерне товариство