Ненсі Пелосі летить на Тавань – Світ застиг у очікуванні

    Літак, на борту якого знаходиться з Ненсі Пелосі, вилетів з авіабази Ендрюс і прямує на Тайвань. Запланований візит Пелосі до Тайваню викликав вкрай негативну реакцію “материкового” Китаю, який погрожує США непередбачуваними наслідками.

 

  ВМС США для охорони своєї високопосадовиці відправили до острова ударну групу на чолі з авіаносцем CVN 76 Ronald Reagan. Китайські бойові кораблі ведуть стеження за американською авіаносною ударною групою. 

 

  КНР зі свого боку перекидає військову техніку для навчань у провінцію найближчу до Тайваню. Для “військових навчань” у провінцію Фуцзянь, яка знаходиться всього за 180 км від Тайваню, відправлені РСЗВ PHL-16. Вони мають змогу стріляти різними калібрами: 300 мм, 370 мм, 380 мм і 750 мм. Дальність польоту ракети може сягати 220 кілометрів.

 

  Тайвань зі свого боку також підняв винищувачі з «Chiayi Air Base» у небо та розгорнув системи ППО в цивільному об’єкті міжнародному аеропорту Таоюань.


  За останньою інформацією літак Пелосі, за яким стежить зараз увесь Світ, здійснив посаду для дозаправки на Гаваях. Дехто розцінює “дозаправку”, як вагання: “летіти чи не летіти”.

 

 

  Не виключено, що офіційний початок Третьої Світової війни може збігтися з датою початку Першої Світової війни. Французи, коли намагаються знайти глибинні причини якогось конфлікту кажуть – потрібно “шукати жінку” (“cherche la femme”). У випадку можливого конфлікту між Китаєм та США жінку, через яку це все почалося, довго шукати не доведеться.

 

  Але більшість людей в Світі сподіваються… на кращє.

 

Василина Нещеретна, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС