Часопис війни: 157 доба (КАРТИ)

  Триває 157 доба героїчного протистояння повномасштабному російському воєнному вторгненню. Рашисти продовжують завдавати авіаційних та ракетних ударів по військових і цивільних об’єктах на території України.

 

 Пресслужба Генштабу ЗСУ інформує, що на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація змін не зазнала. Ознак формування наступальних угруповань на зазначених напрямках не відзначається.
 
На Харківському напрямку ворог продовжив обстрілювати райони Харкова, Прудянки, Черкаських Тишків, Борщової, Лісного, Коробочкиного, Мосьпанового та Старого Салтова.
 
 
 
 
На Слов’янському напрямку противник вів штурмові дії в районах Бражівки та Дмитрівки, успіху не мав, відійшов. Окупани здійснювали обстріли із ствольної, реактивної артилерії та танків н.п.Асіївки, Протопопівки, Гусарівки, Грушувахи, Карнаухівки, Долини та Адамівки. 
 
На Краматорському напрямку ворог продовжив ведення повітряної розвідки БпЛА. Окупанти обстрілювали райони Краматорська, Сіверська, Спірного, ряду інших населених пунктів, завдали авіаударів по н.п. Серебрянка та Спірне. 
 
На Бахмутському напрямку ворог вів штурмові дії в районах Вершини і Травневого, успіху не мав. Біля Семигір’я, Зайцевого та Вершини бойові дії тривають. Противник здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмут, Весела Долина, Кодема, Семигір’я, Травневе, Зайцеве, Костянтинівка та Нью-Йорк, завдав авіаудару біля Соледару. 
 
На Авдіївському напрямку ворог вів штурмові дії в районах Пісків та Авдіївки, успіху не мав. Біля Красногорівки бойові дії тривають. Окупанти обстрілювали із танків, ствольної та реактивної артилерії райони Новобахмутівки, Авдіївки, Опитного, Водяного, Пісків та Красногорівки. Завдали авіаударів неподалік Селидового, Авдіївки та Первомайського. 
 
На Новопавлівському напрямку противник вів штурмові дії в районі Мар’їнки, успіху не мав, відійшов. Тривають бойові дії  поблизу Павлівки. Ворог здійснював артилерійські обстріли в районах населених пунктів Мар’їнка, Вугледар, Микільське, Павлівка, Времівка, Новосілка та Новопіль.
 

На Запорізькому напрямку ворог здійснює обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Залізничне, Чарівне, Білогір’я, Оріхів, Новоандріївка та Кам’янське. Завдав авіаудару біля Новомихайлівки та Малих Щербаків.

 

Image

На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на утриманні займаних позицій, проводить активні заходи відновлення шляхів логістичного забезпечення, підтримує високу інтенсивність ведення повітряної розвідки БпЛА. 

 
  Тривають систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах н. п. Трудолюбівка, Осокорівка, Токареве, Кар’єрне, Іванівка, Лозове, Велике Артакове, Кобзарці, Шевченкове, Широке, Посад-Покровське, Українка, Партизанське, Миколаїв та Дніпровське. Завдав авіаударів поблизу Новогригорівки та Андріївки.
 
В акваторії Азовського, Чорного та Середземного морів без змін.