НАТО продовжує годувати Україну обіцянками про вступ

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції перед зустріччю міністрів оборони НАТО у Брюсселі заявив, що створення “Ради НАТО-Україна” неодмінно зміцнить політичну співпрацю Альянсу та Києва. Якщо країни-союзники схвалять це рішення, то Україна і 31 країна – член НАТО, “сидітимуть за одним столом на рівних”.  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

  “Ми готуємося до саміту, і одне з питань, яке зараз обговорюється між членами Альянсу, – це питання зміцнення нашої політичної співпраці з Україною шляхом створення Ради НАТО-Україна… Я вважаю, що це хороший шлях вперед, щоб зробити більше з Україною та тісніше співпрацювати з нею”, – заявив Столтенберг.

  Єнс Столтенберг пояснив, що виявляється “є велика різниця між Комісією та Радою, якщо йдеться про контакти з Альянсом.

  “Комісія – це формат зустрічі союзників із країною-партнером. Під час засідання Комісії 31 країна-член будуть зустрічатися з Україною. Ми не приймаємо рішень, у нас немає структур – це платформа для консультацій з партнером. Якщо союзники погодяться створити Раду НАТО-Україна, це фактично означатиме, що ми будемо за одним столом та на рівних умовах – 31 союзник та Україна”, – зазначив Генсек. Він додав, що це також буде орган, який зможе приймати рішення, і матиме поглиблені структури, наприклад підкомітети  “Тож, ця структура (РАДА- ред.)  для набагато глибшої співпраці, що дозволить спільно приймати рішення, якщо всі члени Ради погодяться…”, – підкреслив він.

  Залишається констатувати, що поки що  “все йде за планом Путіна”, згідно якого Україна не повинна стати повноцінним членом НАТО ні за яких умов. 

НАГАДУЄМО:

У Сенаті США заблокували продаж Угорщині HIMARS