На росії скасували міжнародний танковий біатлон

  Російські ЗМІ поширили інформацію, що міжнародні щорічні російські армійські ігри у 2023 році не відбудуться. Ігри, які ще називають «Військовою Олімпіадою», подія фестивального характеру, особливо відома своїм танковим біатлоном. Про це повідомляють у Міністерстві оборони Великої Британії.

  Участь у “танковому біатлоні” цього року для росії стала проблемою – більшість досвідчених танкістів-рашистів було утилізовано ЗСУ під Вугледаром і Бахмутом, припускають у Міноборони Великої Британії, спираючись на розвіддані. Через таку прикрість рашисти можуть програти свою ж “танкову олімпіаду”.

  Крім того, минулого року головного шамана-оленяра росії дуже сильно розкритикували за “військову олімпіаду” у розпал війни. Особливо запекло міністерство оборони росії критикував за “військову олімпіаду” в 2022 році колишній офіцер розвідки ігорь гіркін.

  Щоб приховати реальний масштаб нещодавніх втрат, російська влада також скасовувала цього року марші пам’яті “Безсмертного волка”, начебто з міркувань “безпеки”.

НАГАДУЄМО:

Маріупольский м’ясник чекає на нове призначення