Москва розхитує ситуацію у Молдові

  У Молдові сьогодні відбувся мітинг «Рух для народу». У ньому брали участь представники прорашистських партій «Шор» та PACE Георге Кавкалюка. Натовп, який завезли автобусами, намагався прорватися до урядової будівлі через кордон поліції. Між протестувальниками та правоохоронцями спалахнула сутичка.

  Протестувальники заявляють, що незадоволені проєвропейським напрямком розвитку країни та вимагають відставки президентки Майї Санду. “Геть Майю Санду! Геть диктатуру”, — скандують проплачені мітингувальники.

  Міноборони сепаратистського Придністров’я повідомило у вівторок, що з 1 березня розпочнуться чергові військові навчання “миротворчого контингенту”. Заява була зроблена наступного дня після того, як голова сепаратистського Придністров’я Вадим Красносільський заявив, що в регіоні “немає реальної небезпеки” на тлі заяв росії про те, що Україна нібито готує в регіоні “провокацію”.

     Україна посилила заходи контролю біля невизнаного Придністров’я. Наразі проводяться усі необхідні інженерно-фортифікаційні роботи для попередження провокацій, заявив в ефірі національного телемарафону речник Держприкордонслужби Андрій Демченко. Він пояснив, що у будь-який момент на цьому напрямку можуть бути провокації, тому Україна має бути готова до всього, і на всіх загрозливих напрямках.

  НАГАДУЄМО:

Поліцейські Києва і Харкова попередили масову бійку підлітків, яку спланували російські спецслужби