Міністерство у справах ветеранів отримало 300 млн на «Доступне Житло» та 200 млн на нову іпотечну житлову програму.

Мінветеранів постійно працює над програмами по забезпеченню житлом ветеранів та внутрішньо переміщених осіб.

Житло для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб – найбільш гостра та болюча проблема сьогодення.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України системно займається пошуком шляхів її вирішення, і для цього веде активні перемовини з іншими центральними органами виконавчої влади. І має результати!

Завдяки плідній співпраці Мінветеранів з Міністерством розвитку громад та територій України обрано один з найбільш дієвих механізмів вирішення житлового питання – програма «Доступне житло» ДФУ Держмолодьжитло – отримує фінансування у розмірі 300 мільйонів гривень (що рівно втричі! збільшує попередні бюджетні видатки). Це дасть змогу надати допомогу близько 900 українським сім’ям учасників бойових дій та ВПО.

«Але ми не збираємось на цьому зупинятись, і тому вже зараз закінчуємо доопрацювання абсолютно нової житлової програми для тих самих категорій, яка вперше започаткує в Україні доступну іпотеку! Ба більше, Уряд підтримує виділення на неї стартових 200 мільйонів гривень!», – розповів Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет.

Також він додав, що в подальшому ключовим стає питання фінансування цих програм. Мінветеранів планує розпочати широке залучення наших іноземних партнерів до співфінансування. Працюємо далі.