Міністерство оборони РФ збирається провести навчання Східного військового округу

  Міністерство оборони РФ анонсувало проведення стратегічних командно-штабних військових навчань “Восток-2022” з підрозділами Східного військового округу та “військовим контингентом інших країн”. 


  Зазначається, що “навчання” мають відбутися з 30 серпня по 05 вересня 2022 року на 13 полігонах. Загальне керівництво буде здійснювати начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов. 

 

  В Росія під час військових навчань планують провести приховану мобілізацію. Таку версію в інтерв’ю ТСН озвучив заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь.


  “Ці стратегічні навчання проводяться щороку. Я впевнений, що в цьому році під виглядом навчань в Росії буде проводитися прихована мобілізація. Викличуть на збори, можливо, навіть кілька десятків резервістів, щоб відпрацювати з ними елементи підготовки, після чого відправити його на фронт”, – припустив Самусь.

 

  Тут, мабуть, доцільно нагадати, що Міноборони Білорусі все ніяк не може завершити військові навчання на своїй території. Після того, як їх в тринадцятий раз продовжили, говорять що вони триватимуть до 31 липня 2022 року.